KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Küçük Kalplerden Yardım Eli

Kahramanmaraş-Dulkadiroğlu Yaşar Gölcü İlkokulu Okul Aile Birliği, Öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla Bayırbucak Türkmenlerine kuru gıda yardım kampanyası düzenlediler. Öğrenciler kendi harçlıklarıyla aldıkları konserve ve kuru gıdaları kolileyerek öncelikle okul bünyesinde topladılar. Hazırlanan yiyecek kolilerini okul müdürü Bekir GÜNEŞLİCE , öğretmenler ve hizmetliler hep birlikte dualarla araçlara yüklediler. Sonrasında toplanan yardımlar Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi KAFUM Yardım Merkezi’ne teslim edildi.
Küçük Kalplerden Yardım Eli

Yaşar Gölcü İlkokulu idari kadrosu , okul personeli ve öğrencileri Bayırbucak’taki Türkmen kardeşlerimizin acılarını paylaştığını ve onların haklı mücadelelerini desteklediğini göstermek için el ele vererek gönül köprüsü kurdular.Okul müdürü Bekir GÜNEŞLİCE; ‘Yardım anlayışının özünde fedâkârlık vardır. Paylaşmak insan olmanın gereğidir. Sevinçlerimizi, heyecanlarımızı, üzüntü ve kederlerimizi paylaştığımızda rahatlarız. Türkmen kardeşlerimize savaş ortamında yapılabilecek en iyi gıda yardımının,  konserve ve kuru gıdalar olacağını düşündük. Öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz  bu kampanyaya gönülden destek verdiler. Hepsine çok teşekkür ediyorum.’ Dedi.


04-03-2016
04-03-201604-03-2016

04-03-2016 

Yenişehir Mahallesi 74014.Sokak No8 Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ - 344 216 47 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.