KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakam ve İlçe Milli Eğitim Müdüründen Okullara Ziyaret

Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet TÜRKÖZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim ÇOLAKKADI bazı okullara ziyarette bulundu.
Kaymakam ve İlçe Milli Eğitim Müdüründen Okullara Ziyaret

Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet TÜRKÖZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim ÇOLAKKADI bazı okullara ziyarette bulundu. İlçedeki okullarımızın eğitim ve öğretimdeki başarısını yakından takip eden Sayın Kaymakamımız ve Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özel Rekor Ortaokulu, daha sonra Reşit Gümüşer İlkokulu, Özel Beyza Ortaokulu ve Bağlarbaşı İmam Hatip Ortaokulunda bulunduğu ziyaretlerinde öncelikle okul idaresi ile görüşerek okulların durumu hakkında bilgi aldı. Daha sonra okulu ve sınıfları gezerek öğrencilerle hasbihal eden Sayın TÜRKÖZ ve Sayın ÇOLAKKADI öğrencilerin katıldığı faaliyetlerde de incelemede bulundu.

Okullarda yapılan bu ziyaretlere Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet TÜRKÖZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim ÇOLAKKADI, Şube Müdürü Yılmaz BOZDERE ile birlikte Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün bazı personeli eşlik etti. Bu okul ziyaretlerinin devam edeceğini bildiren yetkililer İlçemizdeki eğitim durumunun yakından takip edileceğini ve bu başarının artırılması için gerekenleri yapacaklarını sözlerine ekledi.

 

Okul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul Ziyaretleri

Yenişehir Mahallesi 74014.Sokak No8 Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ - 344 216 47 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.