KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahramanmaraş Halk Eğitimi Merkezi "GEL,GÖR ÖĞRENME ŞENLİĞİ VE YIL SONU SERGİSİ"

KAHRAMANMARAŞ HALK EĞİTİMİ MERKEZİNCE 02/06/2015  SALI GÜNÜ KENT MERKEZİNDEKİ KIBRIS MEYDANI PARKINDA 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  GEL,GÖR ÖĞRENME ŞENLİĞİ VE YIL SONU SERGİ PROGRAMI DÜZENLENDİ.
Kahramanmaraş Halk Eğitimi Merkezi

 

Öğrenme Şenlikleri ve Yılsonu Sergisi; Halk oyunları gösterileriyle başladı. Öğrencilerin hazırlamış oldukları çeşitli gösteriler ve etkinlikler ile devam etti. Daha sonra; Dulkadiroğlu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün Usta öğretici ve kursiyerleri tarafından yapılan resim, sim-sırma, tezhip, filoğrafi, ebru, alüminyum folyo, makine nakışı, taş boyama, el nakışı, kurdela nakışı, ev tekstil ürünleri (mefruşat), takı, 4-6 yaş grubu çocuk etkinlikleri oyuncak hazırlama, dekoratif ahşap süsleme, giyim ve aile eğitim programları dalında hazırlanan tasarımlar, kent meydanını kurulan çadırda sergilendi. 

Öğrenme Şenlikleri ve Yılsonu sergisine; Vali Mustafa Hakan Güvençer, Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Ahmet Sarıtürk, Ahmet Akküncü, Sıddık Şirikci, Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü Halil İbrahim Çolakkadı, İl Millî Eğitim Şube Müdürleri ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Dulkadiroğlu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ali Özdemir, Halk Eğitimi Usta öğreticileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

aSaSaSaSaSaSasdsaDasdsaDasdsaDasdsaDasdsaDasdsaDasdsaDasdsaDasdsaDasdsaDASDSADASDSADASDAASDSADASDSADASDSADASDSADASDSADASDSADASDSADASDSADASDAASDAASDAASDAASDAASDAASDAASDAASDA

Yenişehir Mahallesi 74014.Sokak No8 Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ - 344 216 47 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.