KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahramanmaraş Anaokulu Aşure Etkinliği Yaptı

Kahramanmaraş Anaokulu Aşure Etkinliği Yaptı

Kahramanmaraş Anaokulu Okul Aile Birliği ve okul yönetiminin ortaklaşa gerçekleştirdiği “aşure etkinliği” ne katılım oldukça fazla oldu ve ilgi gördü. Aşure ikramına Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Millî Eğitim Maarif Müfettişeri Başkanı Fevzi Küçük,  Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü H.İbrahim Çolakkadı, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Mustafa Yılmaz, Zekeriya Kahveci, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcıları Cengiz Doğan, Orhan Yıldırım, Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim şube müdürleri Yunus Haskılıç, Yahya Dertli,  Maarif Müfettişleri, Okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü H.İbrahim Çolakkadı yaptığı açıklamada; “ İçinde bulunduğumuz Muharrem ayı nedeniyle kurumlarımızda aşure etkinliği düzenlenmekte, bu hem dini açıdan hem de kurum çalışanlarımız ve öğrenci velilerimizin kaynaşması ve paylaşma duygusunun güçlendirilmesi açısından önem arz etmektedir. Bu etkinliği düzenleyen, emek veren okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve öğrenci velilerimize teşekkür ederim” dedi.

Okul Müdürü Hatice Ermeydan ise ,birlik ve beraberlik sağlama adına bu etkinliği okul aile birliği yönetimince düzenlediklerini vurgulayarak tüm katılımcılara ve kendilerine destek verenlere teşekkür etti.

24-10-2016

Yenişehir Mahallesi 74014.Sokak No8 Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ - 344 216 47 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.