KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul’dan Maraş’a Uzanan Yardım Eli

Kahramanmaraş Yenidemir Sülüler Obası’ndan olup İstanbul’da yaşayan iş adamı, Yaşar Gölcü İlkokulu öğrencilerine kaban ve ayakkabı yardımı yaptı.
İstanbul’dan Maraş’a Uzanan Yardım Eli

Kahramanmaraş Yaşar Gölcü İlkokulu Müdür Vekili Erol Yorulmaz;” Kahramanmaraş Yenidemir Sülüler Obası’ndan olup İstanbul’da yaşayan iş adamının memleket sevgisi bizlere duygu dolu anlar yaşattı.

Okulumuza 240 adet ayakkabı ve 200 adet kaban göndererek yapmış olduğu bu yardımla çocuklarımızı sevindirdi. Okulumuz bünyesinde dağıtımı gerçekleştirerek fazla olanları Ayaklıcaoluk ve Kültür okullarımıza ulaştırarak istedik ki daha fazla çocuğumuzu sevindirelim.

Yorulmaz, “Ayakkabı ve kabanlarını alan Özel Eğitim öğrencilerimizin sevinç ve coşkularını görünce isminin açıklanmasını istemeyen sayın iş adamımıza gönülden dualar gönderdik. Yardım yerini öyle bir bulmuştu ki bizlere bu anı yaşatan kardeşimize kurumumuz, velilerimiz ve öğrencilerimiz adına teşekkür ederim” dedi.

 

Yenişehir Mahallesi 74014.Sokak No8 Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ - 344 216 47 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.