KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde ´´Oyuncağımızı Paylaşıyor, Dostluk Köprüsü Kuruyoruz´´ Projesi Başlatıldı.

Yaşar Gölcü İlkokulu anasınıfı öğrencileri “Dostluk” değerini  çok güzel bir etkinlikle ele aldılar. Okul müdürü Bekir GÜNEŞLİCE ve müdür yardımcısı Zahide KARAKÖSE’ nin koordinesiyle ve anasınıfı öğretmeni Safura AKKURT ÇOT’un organizasyonuyla  “Oyuncağımı Paylaşıyorum Projesi” başlatıldı.  Başlatılan bu proje ile Şırnak’ın İdil ilçesindeki Anafartalar İlkokulu’nun  anasınıfı kardeş sınıf olarak belirlendi. Miniklerimiz  ve aileleri getirdikleri ve heyecanla paketledikleri hediyeleri kardeş sınıftaki arkadaşlarına gönderdiler.    
İlçemizde ´´Oyuncağımızı Paylaşıyor, Dostluk Köprüsü Kuruyoruz´´ Projesi Başlatıldı.

Okul Müdürü Bekir GÜNEŞLİCE: ‘ Her güzel şeyin tohumu çocuklukta atılır. Bu yüzden çocuklarımızın değerlerimizi kazanmalarını çok önemsiyor ve bu yönde gayret gösteriyoruz. Başlatmış olduğumuz bu projeyle amacımız dostluk, güvenilirlik ve arkadaşlık değerlerini öğrencilerimize yaparak- yaşayarak öğretmektir. Emeği geçen öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize çok teşekkür ediyorum’ dedi.

Müdür Yardımcısı Zahide KARAKÖSE: ‘ Bizler bu projeyle uzakları yakın ediyor, minik gönüller arasında dostluk köprüsü oluşturuyoruz. Destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.’ dedi.

Anasınıfı öğretmeni Safura AKKURT ÇOT: ‘Oyuncağımı Paylaşıyorum Projesi için çocuklarla birlikte velilerimizden oyuncaklar istedik. Hepsini çocuklarla beraber paketledik.  Öğrencilerimiz duygu ve düşüncelerini resimlere döktüler ve hediyelerin içine yerleştirdiler. Şimdi hediyelerimizi  ihtiyacı olan okulumuza göndermek üzere PTT’ye gidiyoruz.’ dedi

20-02-201820-02-201820-02-201820-02-201820-02-2018

Yenişehir Mahallesi 74014.Sokak No8 Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ - 344 216 47 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.