KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Harun KURT´un 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Harun KURT´un 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Mesajı

2017-2018 eğitim öğretim yılını tamamladığımız bugün, tüm öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor; öğrenci ve öğretmenlerimizin sağlıklı ve huzurlu bir tatil geçirmelerini diliyorum.

İlk olarak eğitimin en önemli aktörü değerli öğretmenlerimize;  özverili ve gayretli çalışmaları, geleceğimizi şekillendirme yolunda öğrencilerimizi, çağın gereklerine uygun, milli ve manevi değerler ışığında sarf ettikleri büyük emek için şükranlarımı sunuyorum. Ülkemizi güçlü yarınlara taşıyacak yeni nesillerimizin yetişmesinde en büyük güç şüphesiz sizlersiniz.

Ülkemizin geleceği, yarınları sevgili öğrencilerimize; yoğun ve uzun bir eğitim öğretim sezonu sürecinde çalıştınız, yoruldunuz ve tatili hak ettiniz. Tatilde öncelikle dinlenmenizi, aileniz ve sevdiklerinizle dolu dolu zaman geçirmenizi, kişisel ve sosyal gelişiminizi destekleyici faaliyetlerde yer almanızı ve bol bol kitap okumanızı tavsiye ediyorum. Güçlü yarınlarımızın teminatı olan siz değerli öğrencilerimizin donanımlı, dünyayı takip eden, çağımızın tüm yeniliklerine hakim, sağlam karakterli ve yarınlarımıza yön verecek bireyler olarak yetişmeniz bizim en temel hedefimizdir. Hepinize sağlıklı ve güzel bir tatil diliyorum.

İlçemiz okul ve kurumlarında eğitim öğretim faaliyetlerimizin sorunsuz, başarılı ve huzurlu geçirmemizde büyük pay sahibi olan, sahada eğitimin yükünü taşıyan okul müdür ve müdür yardımcılarımıza, eğitimin olmazsa olmazı çok kıymetli öğretmenlerimize, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün değerli yöneticilerine ve fedakar personellerine katkıları için şükranlarımı sunuyorum.

Tüm meslektaşlarıma ve öğrencilerimize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir tatil diliyor, saygılar sunuyorum.

Yenişehir Mahallesi 74014.Sokak No8 Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ - 344 216 47 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.