KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’tan Ziyaret

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt kurmaylarıyla birlikte yeni çalışma binasına taşınan Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’tan Ziyaret

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt kurmaylarıyla birlikte yeni çalışma binasına taşınan Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kahramanmaraş’ın büyükşehir olmasıyla birlikte oluşan ilçelerinden Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bugüne kadar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ana binasında hizmet vermeye devam ediyordu. Geçtiğimiz hafta Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Dulkadiroğlu-Kahramanmaraş Halk Eğitimi Merkezi binasına, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ise Mükrime Hatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi bünyesinde bulunan uygulama anaokuluna taşınarak hizmetlerini burada vermeye başladılar.

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, yardımcıları:  Ahmet Akküncü, Mustafa Yılmaz, Zekeriya Kahveci, şube müdürleri: Ali Tiyek, Ali Karaköse, Mustafa Bardak, Ramazan Balkis, Duran Doğan, Mecit Topal ve Mehmet Çelik’le birlikte Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü H.İbrahim Çolakkadı’yı makamında ziyaret ederek yeni hizmet binasında eğitim-öğretim adına hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirme temennisinde bulundu.

Ziyarette, Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Yılmaz Bozdere, Yahya Dertli, Yunus Haskılıç ve Mehmet İspir hazır bulundular. Akkurt, daha sonra kurum servislerinde çalışan personelleri de ziyaret ederek onlarla sohbet etti ve başarı dileğinde bulundu.

Ziyaret kurum önünde günün anısına çekilen fotoğraf enstantanesiyle son buldu.

 

Yenişehir Mahallesi 74014.Sokak No8 Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ - 344 216 47 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.