KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Kapsamında Yapılan Çalışmaların Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Birinci Faz kurulum çalışmaları tamamlanan İkinci Faz kurulum çalışmaları devam eden Milli Eğitim Bakanlığımızca yürütülen Fatih Projesi kapsamında yapılan çalışmalar düzenlenen bir programla tanıtılarak değerlendirmesi yapıldı
Fatih Projesi Kapsamında Yapılan Çalışmaların Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen program Sevim Şirikçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti. Okul Müdürü Cemal Küçük’ün açılış konuşmasına müteakiben Fatih projesi Koordinatörü Bülent Eshabil Bilir, ilimizde başlangıcından günümüze Fatih Projesi ile ilgili yapılan çalışmaları sunum eşliğinde anlattı. Katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

 

Protokol sunum sonrasında Fatih Projesi uygulanan Sevim Şirikçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bölümlerini gezerek yerinde sağlıklı bilgi sahibi oldu. Sınıfları gezerek öğrencilerle birlikte akıllı tahta ile ders anlatan öğretmeni dinlediler. Öğretmenler odasında bulunan İlimizde dağıtımına başlanan (100 adet) Çok Fonksiyonlu Yazıcının çalışma sistemi hakkında bilgi sahibi oldular.

 

Fatih Projesi İle Yapılan çalışmaların değerlendirildiği tanıtım programına Dulkadiroğlu ilçe Kaymakamı  Mehmet Türköz, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sıddık Şirikci, Ahmet Akküncü, Ertan Göl, Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Çolakkadı, Şube Müdürleri; Mehmet İspir, Yahya Dertli, Yunus Haskılıç, İl Bilgisayar Koordinatörü Bülent Esabil Bilir, Sevim Şirikçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Cemal Küçük, Fatih Projesi Ekibi katıldı.

fatih projesi - sevim şirikçi mesleki ve tek. fatih projesi - sevim şirikçi mesleki ve tek.fatih projesi - sevim şirikçi mesleki ve tek. fatih projesi - sevim şirikçi mesleki ve tek.fatih projesi - sevim şirikçi mesleki ve tek. fatih projesi - sevim şirikçi mesleki ve tek.fatih projesi - sevim şirikçi mesleki ve tek. fatih projesi - sevim şirikçi mesleki ve tek.

Yenişehir Mahallesi 74014.Sokak No8 Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ - 344 216 47 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.