KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örnekler Projesi

Eğitimde İyi Örneklerde, Yahya Kemal Bir”inci” Yahya Kemal İlkokulunda eğitim öğretim ile ilgili yapılan güzel projeler İl geneli “Eğitimde İyi Örnekler” proje yarışmasından derece girdi.
Eğitimde İyi Örnekler Projesi

Eğitimde İyi Örneklerde, Yahya Kemal Bir”inci”

Yahya Kemal İlkokulunda eğitim öğretim ile ilgili yapılan güzel projeler İl geneli “Eğitimde İyi Örnekler” proje yarışmasından derece yaptı.

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü“Eğitimde İyi Örnekler” projesi ile ilimizde uygulanan güzel örnekleri il geneline yaymak istiyoruz. Başta Yahya Kemal İlkokulu olmak üzere dereceye giren tüm okullarımızı  tebrik ediyor ve başarılarının devamın diliyorum, dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Çolakkadı; Yahya Kemal İlkokulunun “Eğitimde İyi Örnekler” de İlimize örnek olarak gösterilmesinden dolayı başta okul müdürümüz olmak üzere projede emeği geçen öğretmen arkadaşlara teşekkür ederek,  İlçemizde bu gibi çalışmaların artırılması ve eğitimin kalitesinin yükseltilmesi için  tüm okullarımızı  böyle çalışmaların içerisinde görmekten mutlu olacağını  söyledi.

 

Okulumuzda uyguladığımız 11 proje ile başvurduğumuz tüm  İlçelerin katıldığı proje yarışmasında Yahya Kemal İlkokulu; Yedi Güzel Adam Yedi Güzel Şiir Okuyan Küçük İnsan ve Spor Yapıyorum Sağlıklı Yaşıyorum projeleri ile diğer okullara uygulanabilir örnek olarak gösterildi.

Okul Müdürü Hüseyin Yılmaz; Okulumuzun eğitim kadrosu çok güçlü, bizler de ekibimize yol gösterdik, öncü olduk, çok çalıştık ve ekip olarak okulumuzda uyguladığımız bu çalışmaların İl genelinde derece yapmasından çok mutlu olduk.

Bayrağı aldığımız yerden yükseklere çıkarmak hedefimiz doğrultusunda paydaşlarımızla beraber çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Okul Müdürü Hüseyin Yılmaz; Başarı; zor bir süreçten geçerek ve uzun çalışmalarımızın sonunda kendiliğinden geliyor.  Ben de Yahya Kemal İlkokulunda çalışmalarımıza destek veren başta Müdür  Yardımcılarım Yahya Çakır, Ahmet Seyithanoğlu, Ali Yaznur’a, Şiir Komisyonunda görevli Esra Keskin ve  Mustafa Akcan’a, Spor Projemizde emeği geçen Gençlik Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Dulkadiroğlu Gençlik Spor İlçe Müdürü Kadir Kılıç, Judo Hocası Hamza Selen’e ve  Öğretmenlerime  teşekkür ediyorum, dedi.

   24-05-201624-05-2016                              

Yenişehir Mahallesi 74014.Sokak No8 Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ - 344 216 47 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.