KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Okay’dan Müdürlüğümüze Ziyaret

Dulkadiroğlı Belediye Başkanı Sayın Necati Okay, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Sayın Okay ziyaretinde ilçemize başarının eğitimle gerçekleşeceğini ifade ederek bu kapsamda belediye olarak tüm imkanlarımızla destekleyeceğini bilinmesini söyledi.
Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Okay’dan Müdürlüğümüze Ziyaret

Dulkadiroğlı Belediye Başkanı Sayın Necati Okay, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Sayın Okay ziyaretinde ilçemize başarının eğitimle gerçekleşeceğini ifade ederek bu kapsamda belediye olarak tüm imkanlarımızla destekleyeceğini bilinmesini söyledi. İlçemizin gelişmesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Belediyemizin ortak yapacağı çalışmaların çok önemli olduğunu söyledi. Bu kapsamda okul inşaatlarının tamamlanması, eksikliklerin giderilmesi, eğitim öğretime devam eden okullarımızın ihtiyaçlarına yardımcı olunması gibi hususlarda Belediyemizin gereken desteği vereceğini sözlerine ekledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Çolakkadı ise Belediye Başkanımız Necati Okay’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Belediyemizin ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yapacağı ortak çalışmaların ilçemizin eğitimli, gelişmiş, vizyon sahibi, yaşanılabilir bir çevre haline getirilebileceğini ifade etti.

Yenişehir Mahallesi 74014.Sokak No8 Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ - 344 216 47 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.